Svět který nás obklopuje

5. května 2016 v 22:46 | L Arpet |  The topic of the week
Ležela v posteli a přemýšlela. Poslední dobou přemýšlela možná až moc často a taky často brečela. Byla schopná probrečet celý dny, utápět se ve smutku a nenávidět se. Všechno bylo tak černé kolem ní, mohla se z toho zbláznit. Cítila se tak sama, opuštěná, zrazená. ořád dokola jí v hlavě zněla myšlenka, že je neschopná, k ničemu, zlá.

Svět, který ji obkolopoval nebyl vždycky tak černý. Vlastně, před pár dny byl ještě docela růžový. Byla zamilovaná, měla kluka. Neklapalo jim to, ale nehádali se. Obecně vzato, byl to dost divný vztah ve kterém v posledním roce nebyl moc šťastný ani jeden z nich, ale ona si to nedokázala připustit a on to nedával na sobě moc znát.

Všechno to začalo, když s ní chtěl spát. Sice nenaléhal, ale bylo jasné, o co mu jde. Provázely to různé medové řečičky,sliby a pohledy, dojemná vyznání. Bylo to všechno myšleno vážně a ona byla naivní a velice důvěřivá. A také zamilovaná. Velkou roli sehrál okolní svět. Jeho názor je takový, že pokud holka nespí s klukem, kterého má ráda, je divná, a vlastně toho kluka nemůže mít doopravdy ráda, když s nim nespí. A tak s nim začala spát. Když dosáhl svého, celý ochladl. Přestal ji láskyplně hladit a dotýkat se jí sám od sebe. Přestal ji líbat a vlastně už s ní nechtěl ani spát. Na co taky, když už byl teď zkušený a ona byla jen citová přítěž.

Nevydržela to a jednoho dne vybouchla. Ne typicky, že by na něj křičela, ale nechtěla ho chvíli vidět. Chtěla si od něj odpočinout, o jeho náladovosti, aby zjistila, že jí stejně chybí, že ho má stejně pořád ráda. Jenže on se urazil, nedokázal, resp. ani nechtěl ji pochopit a těšil se až se jí zbaví.

Cítila se podvedená a zneužitá. Rozešli se, ale neřekl jí to do očí. Od té doby, co spolu mluvili naposledy se jenom trápila. Nosila v sobě smutek a žal. Začala se podobat víc stínu než člověku, chodila jako tělo bez duše, celá bledá, bez života.

Chtěla se zabít a neměla na to odvahu. Nenáviděla všechny a stejně ho milovala, i přes tu zradu.
/Popis světa, který nás obklopuje, na jednom konkrétním příkladu. Celé by se to dalo shrnout 1 větou: Svět je zákeřný a krutý./
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Amazonka Amazonka | Web | 7. května 2016 v 12:11 | Reagovat

Hajzl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama