A bottle of champagne and a broken lift

11. listopadu 2015 v 10:46 | L Arpet a Wlcky |  Co jsem psala dřív
Psaly jsme to ve škole stylem, že nám byla zadána různá slova a my je měly použít. No, vznikla nám docela zajímavá povídka, u jejíž tvorby jsme se dost nasmály. Jak za chvíli zjistíte, je to psané v angličtině.


A bottle of champagne and a broken lift

Sit down kids and listen... We will tell you a story.

Once upon a time there was a roken lift. And believe it or not, there was a sad bottle of champagne in it. And what was it doing there? Why was it sad?

One day the bottle met a stolen laptop, which was a taxi driver. The bottle fall in love with it. It was a big love story but after a while laptop betrayed bottle with its secretary. Firstly, the bottle was angry and furious and got out of the taxi. It was a strange taxi ride. The bottle was too sad and when it was crying it did not see the road with cars and caused a car crash. Just then the sadness overwhelm it and it ran to the airport.

At the airport there was a restaurant where she had a meal. The bottle was still crying so the meal was too salty because of its tears. A manager on a business trip saw the bottle and asked what happened. It told him its story and he advised its to meet a broken lift, which live in this restaurant. It was a love at the first sight. The broken lift was kind to the bottle and loved it.

They sent text messages to each other every evening and sometimes even an e-mail. And both were enthusiastic and their love was forever.

The End
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 12. listopadu 2015 v 11:09 | Reagovat

Bohužel nemohu pořádně okomentovat článek protože anglicky neumím ale tvůj chytrý smyluplný komentář (ve starším článku který jsem našel až teď) mně zaujal a tak sem si řekl že prostě musím se podivat na tvůj blog.
Jinak ke článku. Ve škole jsme dělali stejnou věc v ČJ. Taky jsme měli stejná slova a měli je použít v povídce. Příští hodinu jsme naše povídky četli. Moje byla nejoriginálnější, nejvtipnější a bylo v ní největší dobrodružství. Tak když sem si četl tvůj úvod tady, tak sem si na to rád vzpoměl. Díky!

2 L Arpet L Arpet | Web | 11. prosince 2015 v 22:12 | Reagovat

[1]: Docela by mě zajímalo, co jsem ti tam napsala :D když už něco komentuji, tak se snažím, aby to vyznělo alespoň trochu inteligentně :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama