Život pozpátku

14. října 2015 v 21:49 | L Arpet |  The topic of the week
Probudil se. Bolelo ho celé tělo. Opatrně vstal, nasadil si brýle aby zjistil, že je teprve 6 hodin ráno. Venku byla tma. Každé ráno se probouzel tak brzo. Vzal si knížku a začal si číst. Nemusel se obávat, že bude někoho rušit, jeho spolubydlícího včera propustili domů. A i on měl jít brzo domů.

Bydlel v domově důchdců, bylo mu 90 a jeho věk se stále snižoval. Každým dnem mu bylo lépe a lépe. Až přišel den, kdy u dveří stanula jeho rodina. Syn a dcera a vezli ho domů, do jeho bytu. Sedl si na gauč a díval se na televizi. Život byl zatím tak úžasný, i když ho čekalo jedno těžší období. Zatím ale pořád mládnul, vlasy mu zčernaly a jeho žena jednoho dne přišla domů, jakoby se právě probudila z večného spánku. Jak ji rád viděl. Jeho děti mládly a on s nimi zažíval skvělé dny. I své rodiče velmi rád viděl a také s nimi měl krásn vztahy. V práci byl velice úspěšný a hned na začátku vydělával dost peněz.

Tohle období trvalo celkem dlouho. Pak přišel zvrat a děti zmizeli a zanedlouho od něj odešla i jeho žena. Byl sám. Nejrpve mu to kupodivu nevadilo. Rok, dva byly ještě dobré. Maturoval, jeho mysl zaměstnávali zkoušky.Pak ho odvezli do nemocnice, ke mu začali podávat drogy. Nejprve v menší míře, ale pořád zvyšovali dávky. Až ho nakonec sanitka odvezla pod most, kde ho nechala. Tam se válel a válel s partou podobných lidí. Ale bylo jim báječně, navzdory jejich zdevastovanému tělu.

Přišel den, kdy se rozešli ke svým rodinám. Začal chodit řádně znovu do školy. Učivo bylo lehčí a lehčí a i starostí a povinností ubývalo. Učitelka ne něj byla hodná, dostával více dárků k vánocům. Stal se z něj tříletý jedináček, který byl středem pozornosti. Měl mladé krásné a úspěšné rodiče.

Až konečně přišla ta noc, kdy se změnil v malikou spermii a s mnoha dalšími se rozpustil v orgasmu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama